Pribinova 4727 / +421 902 103 642
Medi-pedi na facebook

 

 
 
     
Názov poskytovanej služby Približný čas trvania procedúry Cena
v EUR
PEDIKÚRA    
Pedikúra kombinovaná 45 - 75 min. 25,00 €
(dezinfekcia a základná diagnostika chodidiel; kúpeľ nôh; skrátenie, úprava, ošetrenie nechtov a čistenie nechtových valov vysokootáčkovým prístrojom na pedikúru Podolog Nova 3 a vysterilizovanými diamantovými tvrdokovovými frézami značky Brush; ošetrenie chodidiel jednorazovou skalpelovou čepieľkou, sterilizovateľnou rašpľou z nerezu s možnosťou výmeny brúsnej plochy za sterilný povrch, peeling, záverečná dezinfekcia; poradenstvo o domácom ošetrovaní nôh; aplikácia výživného oleja na nechty a vhodného krému alebo iného prípravku na chodidlá)    
Pedikúra prístrojová (tzv. medicinálna)  45 - 75 min. 25,00 €
(odlakovanie nechtov; dezinfekcia a základná diagnostika chodidiel; v prípade potreby krátky kúpeľ nôh; skrátenie, úprava, ošetrenie nechtov, čistenie nechtových valov a ošetrenie chodidiel vysokootáčkovým prístrojom na pedikúru Podolog Nova 3 a vysterilizovanými diamantovými tvrdokovovými frézami značky Brush; záverečná dezinfekcia; masáž chodidiel; výživný olej na nechty)    
Pedikúra DIA prístrojová (tzv. medicinálna) 45 - 75 min.  25,00 €
(pedikúra pre diabetikov - kontrola hladiny cukru glukomerom; zisťovanie citlivosti pri diabetickej neuropatii; dezinfekcia a diagnostika chodidiel; skrátenie, úprava, ošetrenie nechtov, čistenie nechtových valov a ošetrenie chodidiel vysokootáčkovým prístrojom na pedikúru Podolog Nova 3 a vysterilizovanými diamantovými tvrdokovovými frézami značky Brush; záverečná dezinfekcia; poradenstvo o domácom ošetrovaní nôh; aplikácia výživného oleja na nechty a vhodného krému alebo iného prípravku na chodidlá)    
Náročná pedikúra  45 - 75 min. 30,00 €
(zhrubnuté nechty, hlboké ragády, extrémna hyperkeratóza)     
Pedikúra v teréne (Topoľčany)   40,00 €
(druh pedikúry: prístrojová)    
Pedikúra v teréne (mimo mesta Topoľčany)   50,00 €
(druh pedikúry: prístrojová)     
Peeling  5 - 10 min.  5,00 €
Malá pedikérska masáž chodidiel (oblasť členkov a chodidiel)   15 min.  10,00 €
(Indikácie a kontraindikácie sú uvedené na dverách prevádzky a sú k dispozícii aj vo vnútri prevádzky s popisom služby a cenníkom)    
Ošetrenie nechtov 15 - 30 min.  20,00 €
(pedikúra bez ošetrenia chodidiel)      
Ošetrenie plosky chodidiel
 15 - 30 min.  18,00 €
(pedikúra bez ošetrenia nechtov)    
Ošetrenie kurieho oka 
 15 min. 15,00 €
(uvedená cena je za 1 kurie oko; odstraňuje sa len pomocou prístroja a tvrdokovovej diamantovej frézky; cena výkonu sa účtuje len v tom prípade, ak klient nemá záujem o pedikúru (kompletné ošetrenie chodidiel), ale len o odstránenie kurieho oka; aplikovanie lokálnej oklúzie)    
Príprava k dermatológovi   15,00 €
(príprava 1 nechtu k dermatológovi či k inému lekárovi, alebo príprava okolia 1 bradavice, kurieho oka, otlaku a pod.)    
Ster a mikrobiologický rozbor   20,00 €
(odobratie vzorky do skúmavky a odoslanie do laboratórneho zariadenia (mykológia, bakteriológia); uvedená cena je za 1 skúmavku/1 necht)    
Okluzívny zábal   10,00 €
(uvedená cena je za 1 okluzívny zábal - podporuje hojenie hlbokých ragádov, odľahčuje miesta extrémneho tlaku, alebo podporujú hojenie nezávažných ale bolestivých defektov na chodidlách; aplikácia v prípadoch ragádov, bradavíc, kurích ôk, otlakov, mykotických nechtov)    
PACT ® fotodynamická antimikrobiálna a antimykotická terapia    40,00 €
Prístroj (aj pomocné prípravky) je evidovaný ako zdravotnícka pomôcka PACT©MED LED lampa je prístroj na fototerapiu s vlnovou dĺžkou 620 - 640 nm a výkonom LED diódy10 W. LED svetlo je účinne transformované laserové koherentné žiarenie. Nepáli a nemá žiadne vedľajšie účinky, je bezpečné pre použitie v podologických, pedikérskych a dermatologických ambulanciách, bez nebezpečia pálenia ako je tomu pri klasickom laserovom - koherentnom žiarení. Počet ožarovaní je individuálny, podľa stavu nechtovej platničky. Ale navhodnejšie je absolvovať zákrok 4x do 10 dní, následne potom buď každý druhý týždeň alebo raz za mesiac, podrobnejšie sa priebeh ošetrovania vysvetlí pri osobnom stretnutí) Príprava
a ožarovanie pre 10 nechtov je 60 až 90 min. 
 
SPA WELLNESS PEDIKÚRA    
Pedikúra Exclusive Medical (ORLY)  90 - 120 min. 44,00 €
(Pedikúra prístrojová (tzv. medicinálna) + Pedikúra Exclusive)
Popis pre časť pedikúry Exclusive (wellnessová relaxačná procedúra) (dezinfekcia; luxusný čistiaci kúpeľ nôh v luxusnej pedikérskej vaničke s bublinkovou masážou a svetelnou terapiou (SPA - wellness vanička poskytuje nielen pedikérsky kúpeľ, ale aj masáž vďaka zabudovaným tryskám); bezprístrojové skrátenie, ošetrenie nechtov a nechtových valov; zmäkčenie a odstránenie zatvrdnutej kože; regenerácia luxusným hydratačným peelingom; detoxikácia a výživa luxusnou detoxikačnou maskou; hydratácia luxusným hydratačným krémom; pre aktívnejšie vstrebávanie použitie termopapúč a masáž chodidiel) *
* Soľ určená na luxusný čistiaci kúpeľ obsahuje výťažky z Mŕtveho mora a avokádový olej, zároveň zahalí Vašu pokožku do bohatej arómy talianskej mandarínky. Luxusný hydratačný peeling s obsahom kryštálov prírodnej cukrovej trstiny dokonale vyhladí drsné a suché miesta na nohách, pokožku hýčka bohatou arómou talianskej mandarínky a kryštáliky cukrovej trstiny z nej jemne, ale efektívne odstraňujú odumreté bunky. Pokožka bude vyzerať jemnejšia a mladšia, nohy a chodidlá budú osviežené, regenerované a hodvábne jemné. Luxusná detoxikačná ílová maska s obsahom vulkanickej hliny pomáha odstraňovať nečistoty, zmäkčovať kožu a prinavráti jej mladistvý vzhľad. Pokožku zahalí do bohatej arómy talanskej mandarínky a zároveň ju hydratuje, zbavuje toxínov a obnovuje vďaka zloženiu obsahujúceho vulkanické íly bohaté na minerály. Nohy budú oddýchnuté, jemné a dokonale vyživené. Intenzívna hydratácia a regenerácia terapeutickým krémom je obohatená o bambucké maslo a výťažky z aloe vera pre extra ochranu, hydratáciu a uvoľnenie nôh. Pokožke nôh prináša úľavu v podobe intenzívnej vlhkosti a elasticity. Nohy budú dokonale hydratované a regenerované.
   
Pedikúra Sport & Relax Medical (GEHWOL)  90 - 120 min. 41,00 €
(Pedikúra prístrojová (tzv. medicinálna) + Pedikúra Sport & Relax) 
Popis pre časť pedikúry Pedikúra Sport & Relax (wellnessová relaxačná pedikúra) (dezinfekcia; bylinkový čistiaci kúpeľ nôh v luxusnej pedikérskej vaničke s bublinkovou masážou a svetelnou terapiou (SPA - wellness vanička poskytuje nielen pedikérsky kúpeľ, ale aj masáž vďaka zabudovaným tryskám), kúpeľová soľ obsahuje osvedčenú kombináciu esenciálnych olejov z horskej borovice, rozmarínu a levandule, pomáha pri rôznych problémoch nôh; zmäkčenie a ostránenie zatvrdnutej kože; peeling s bambusovým granulátom, voskom z jojoby a kryštáľmi cukru; masáž chodidla s krémom, balzamom, hydratačným mliekom alebo lotion, podľa potreby chodidla a výberu zákazníka) ** Produkty obsahujú prírodné účinné látky, vďaka ktorým budete mať hebké, krásne, hydratované a zdravé chodidlá (produkty obsahujú: avokádový olej, jojobový olej, lanolín, olej z rakytníka rešetliakového, olej z pšeničných klíčkov, shea maslo, olej z horskej borovice, levandulový olej, eukalyptový olej, citronelový olej, mentolový olej, rozmarínový olej, tymianový olej, aloe vera, allantion (výťažok z červeného gaštanu), ceramidy, extrakt z morských rias, extrakt z papriky, farnesol, účinné látky z kamiliek, olej z manuky, mentol, perleťový prášok, pantenol, urea, výťažok
   
     
ORTHONYXIA - Ošetrenie zarasteného nechtu    
Tamponáda (drenáž)
 5 - 10 min. 5,00 €
Ošetrenie zarasteného nechtu
 10 - 15 min. 15,00 €
(dezinfekcia chodidiel; skrátenie, úprava, ošetrenie nechtu; čistenie nechtového valu; aplikácia liečivého gelu a tamponády alebo Sulci Protektoru; záverečná dezinfekcia)    
APLIKÁCIA NECHTOVÝCH VYROVNÁVACÍCH APARÁTOV - ŠPÔN    
(dezinfekcia; skrátenie, úprava, ošetrenie nechtu; čistenie nechtového valu; aplikácia liečivého gelu a tamponády alebo Sulci Protektoru; záverečná dezinfekcia)   Čas aplikovania špôn je individuálny od typu nechtu, zarasteniu atď., pri ideálnych podmienkach je to približne 10 - 15 min.  
IMKOR
18,00 €
(spôsob aplikácie: lepenie; materiál: umelá hmota s pamäťou)  
B/S spange
18,00 €
(spôsob aplikácie: lepenie; materiál: špeciálny presný sklolaminátový plast 0,26 mm; B/S špona získala status - zdravotnícka pomôcka a je určená k práci aj s diabetikmi, nedochádza k žiadnym možným komplikáciám)  
Podofix
18,00 €
(spôsob aplikácie: lepenie + upevnenie strunou; materiál: aktívna nalepovacia špona v kombinácií s elastickým a tvarovateľným plastom so zabudovateľným šponovacím drôtom, ktorý aktivuje ťah)  
COMBIped
18,00 €
(spôsob aplikácie: lepenie a hákovanie, materiál: drôt + špeciálny plast)  
Kontrola špony
  7,00 €
Aplikácia nechtového aparátu metódou Ross Fraser    
(spôsob aplikácie: mechanické uchytenie; materiál: chirurgická pružná oceľ; Nechtová špona Ross Fraser sa vyrába individuálne z dentálneho drôtu 0,4 mm alebo 0,5 mm. Jedna špona je cca na 4 posuny, keďže každým posunom a úpravou stráca pružnosť a pevnosť. Pri 5. posune sa vyrába nová špona za upravenú cenu. Posun špony sa vykonáva cca 1 x do mesiaca podľa rastu a poškodenia nechtu.)

Pre odborné ošetrenie zarastajúceho nechtu metódou Ross Fraser je potrebné vyhotoviť odtlačok nechtu a jeho sádrový odliatok. Následne počas ďalšieho termínu sa aplikuje nechtový vyrovnávací aparát, ktorý sa vyrobí priamo na mieru Vášho nechtu - podľa sádrového odliatku)
   
Výroba odtlačku nechtu + sádrového odliatku nechtu
  15,00 €
Ross Fraser   25,00 €
Čistenie zarasteného nechtu bez posunu špony
 5 - 10 min.  5,00 €
Posun špony Ross Fraser a čistenie
 10 - 15 min.  9,00 €
Kontrola zarasteného nechtu a výmena tamponády  10 - 15 min.  10,00 €
     
NECHTOVÁ PROTETIKA    
(Použitý materiál: UNGUISAN - najprirodzenejší materiál na náhradu nechtovej platničky.)    
Výroba náhradnej nechtovej platničky (Protetika)
 20 - 30 min. 20,00 €
(Použitý materiál: UNGUISAN - najprirodzenejší materiál na náhradu nechtovej platničky)    
Spevnenie nechtovej platničky
  5 - 10 min.  10,00 €
Kontrola náhradnej nechtovej platničky
  5 - 10 min.  7,00 €
     
LAKOVANIE NECHTOV A GELLAK (ORLY)    
(Uvedené ceny sú v prípade lakovania v rámci niektorého druhu pedikúry. Ak máte záujem “IBA” o lakovanie (mimo kompletného ošetrenia chodidla), bude Vám k nižšie uvedeným cenám pripočítaná položka “Ošetrenie nechtov” v hodnote 20 €).    
Lakovanie priesvitným výživným lakom
  2,00 €
Lakovanie farebné   5,00 €
Lakovanie so zdobením   7,00 €
Zdobenie nechtov nálepkou (cena za 1 ks)   1,00 €
Zdobenie nechtov kamienkami (cena za 1 ks)   1,00 €
Zdobenie nechtov lakom (cena za 1 ks)   1,00 €
Odlakovanie   2,00 €
Lakovanie gél lakom
  18,00 €
Odstránenie gél laku
  10,00 €
     
INÉ    
Darčeková poukážka Pedikúra kombinovaná
  25,00 €
Darčeková poukážka Pedikúra prístrojová (tzv. medicinálna)
  25,00 €
Darčeková poukážka Pedikúra Exclusive Medical
  44,00 €
Darčeková poukážka Pedikúra Sport & Relax Medical
  41,00 €
Depilácia článkov prstov na nohách   5,00 €
Dezinfekcia obuvi a iných predmetov (napr. ponožky) v prístroji KLENZ 8 min. 1,00 €
Účinne a efektívne dezinfikuje, zbavuje zápachu a zabíja až 99,7% baktérií, plesní a to všetko procesom, ktorý trvá len 8 minút. Prúdením kombinácie radikálov striebra a ozónu (zabudovaná ventilácia) v priestore zintenzívňuje proces dezinfekcie. Proces prebiehajúci v zariadení je tzv. "suchý" proces. To znamená, že vaše veci nepodliehajú opotrebovaniu vplyvom agresívnych dezinfekčných prostriedkov, t.j. chráni Vašu obuv, predĺži sa jej životnosť a urobíte aj niečo pre životné prostredie.    
Prehliadka chodidla (prehliadka diagnostickou pomôckou PLANTOGRAF) 10-15 min.  10,00 €
(Z technických príčin až od  1.3.2020)    
Meranie chodidla 5 min.  1,00 €
Meranie obuvi 5 min.  1,00 €
Administratívny poplatok za preregistráciu nevyčerpaného objednaného termínu    20,00 €
(Poplatok, ktorý platí klient v prípade, ak sa nedostaví na svoj termín s odvolaním sa aspoň 24 hodín vopred)    
 
 
 CENNÍK JE PLATNÝ OD 1.11.2019

Uvedené služby vykonáva: Mgr. Veronika. Biliková, PhD. - Medical & Wellness Pedicure,
Sídlo: Stummerova 2598/168, 955 01  Topoľčany, Prevádzka: Pribinova 4727, 955 01 Topoľčany,
IČO: 48 202 096, DIČ: 1120886921

 
   

 

 

© 2016 Medical & Wellness Pedicure, Ochrana osobných údajov, created by tristanpress & binary.sk