Pribinova 4727 / +421 902 103 642
Medi-pedi na facebook

 

 
 
PEDIKÚRA  
Pedikúra kombinovaná 20,00 €
(odlakovanie nechtov; dezinfekcia a základná diagnostika chodidiel; kúpeľ nôh; skrátenie, úprava, ošetrenie nechtov a čistenie nechtových valov vysokootáčkovým prístrojom na pedikúru Podolog Nova 3 a vysterilizovanými diamantovými tvrdokovovými frézami značky Brush; ošetrenie chodidiel jednorazovou skalpelovou čepieľkou, sterilizovateľnou rašpľou z nerezu s možnosťou výmeny brúsnej plochy za sterilný povrch, peeling, záverečná dezinfecia; masáž chodidiel; výživný olej na nechty)  
Pedikúra medicinálna prístrojová 19,00 €
(odlakovanie nechtov; dezinfekcia a základná diagnostika chodidiel; v prípade potreby krátky kúpeľ nôh; skrátenie, úprava, ošetrenie nechtov, čistenie nechtových valov a ošetrenie chodidiel vysokootáčkovým prístrojom na pedikúru Podolog Nova 3 a vysterilizovanými diamantovými tvrdokovovými frézami značky Brush; záverečná dezinfekcia; masáž chodidiel; výživný olej na nechty)  
Pedikúra DIA medicinálna prístrojová 19,00 €
(pedikúra pre diabetikov - kontrola hladiny cukru glukomerom; zisťovanie citlivosti pri diabetickej neuropatii; odlakovanie nechtov; dezinfekcia a diagnostika chodidiel; skrátenie, úprava, ošetrenie nechtov, čistenie nechtových valov a ošetrenie chodidiel vysokootáčkovým prístrojom na pedikúru Podolog Nova 3 a vysterilizovanými diamantovými tvrdokovovými frézami značky Brush; záverečná dezinfekcia; jemná krátka masáž chodidiel - podľa stavu diabetika; výživný olej na nechty)  
Pedikúra BABY (od 0 do 6 rokov) 8,00 €
(druh pedikúry: medicinálna prístrojová)  
Pedikúra JUNIOR I. (od 6 do 15 rokov) 8,00 €
(druh pedikúry: medicinálna prístrojová)  
Pedikúra JUNIOR II. (od 15 do 18 rokov) 10,00 €
(druh pedikúry: medicinálna prístrojová)  
Pedikúra pre ZŤP 15,00 €
(druh pedikúry: kombinovaná; medicinálna prístrojová)  
Pedikúra SENIOR (nad 70 rokov) 15,00 €
(druh pedikúry: kombinovaná; medicinálna prístrojová)  
Pedikúra v zariadení pre seniorov /v zariadení sociálnych služieb 15,00 €
(druh pedikúry: medicinálna prístrojová)  
Pedikúra v teréne (Topoľčany) 23,00 €
(druh pedikúry: medicinálna prístrojová)  
Pedikúra v teréne (okres Topoľčany) 28,00 €
(druh pedikúry: medicinálna prístrojová)  
Peeling 3,00 €
(dobrovoľný doplnok k prístrojovej pedikúre)  
Ošetrenie/skrátenie nechtov 12,00 €
(bez opracovania plosky)  
Ošetrenie plosky chodidla
12,00 €
Ošetrenie kurieho oka (1x)
4,00 €
(odstraňuje sa len pomocou prístroja a tvrdokovovej diamantovej frézky; cena výkonu sa účtuje len v tom prípade, ak klient nemá záujem o kompletné ošetrenie chodidla, ale len o odstránenie kurieho oka)  
Príprava bradavice k dermatológovi 5,00 €
Príprava mykotického nechtu k dermatológovi 5,00 €
Odobratie vzorky z nechtovej platničky 10,00 €
Okluzívny zábal 5,00 €
(aplikovanie okluzívnych zábalov, ktoré buď podporujú hojenie hlbokých ragádov, odľahčujú miesta extrémneho tlaku, alebo podporujú hojenie nezávažných ale bolestivých defektov na chodidlách)  
PACT ® fotodynamická antimikrobiálna a antimykotická terapia (1x) 40,00 €
Prístroj (aj pomocné prípravky) je evidovaný ako zdravotnícka pomôckaPACT©MED LED lampa je prístroj na fototerapiu s vlnovou dĺžkou 620 - 640 nm a výkonom LED diódy10 W. LED svetlo je účinne transformované laserové koherentné žiarenie. Nepáli a nemá žiadne vedľajšie účinky, je bezpečné pre použitie v podologických, pedikérskych a dermatologických ambulanciách, bez nebezpečia pálenia ako je tomu pri klasickom laserovom - koherentnom žiarení. Počet ožarovaní je individuálny, podľa stavu nechtovej platničky. Ale navhodnejšie je absolvovať zákrok 4x do 10 dní, následne potom buď každý druhý týždeň alebo raz za mesiac, podrobnejšie sa priebeh ošetrovania vysvetlí pri osobnom stretnutí)  
   
SPA WELLNESS PEDIKÚRA  
Pedikúra Exclusive (ORLY) 33,00 €
(dezinfekcia; odlakovanie nechtov; luxusný čistiaci kúpeľ nôh v luxusnej pedikérskej vaničke s bublinkovou masážou a svetelnou terapiou (SPA - wellness vanička poskytuje nielen pedikérsky kúpeľ, ale aj masáž vďaka zabudovaným tryskám); skrátenie, ošetrenie nechtov a nechtových valov; zmäkčenie a odstránenie zatvrdnutej kože; regenerácia luxusným hydratačným peelingom; detoxikácia a výživa luxusnou detoxikačnou maskou; hydratácia luxusným hydratačným krémom; pre aktívnejšie vstrebávanie použitie termopapúč a masáž chodidiel) *
* Soľ určená na luxusný čistiaci kúpeľ obsahuje výťažky z Mŕtveho mora a avokádový olej, zároveň zahalí Vašu pokožku do bohatej arómy talianskej mandarínky. Luxusný hydratačný peeling s obsahom kryštálov prírodnej cukrovej trstiny dokonale vyhladí drsné a suché miesta na nohách, pokožku hýčka bohatou arómou talianskej mandarínky a kryštáliky cukrovej trstiny z nej jemne, ale efektívne odstraňujú odumreté bunky. Pokožka bude vyzerať jemnejšia a mladšia, nohy a chodidlá budú osviežené, regenerované a hodvábne jemné. Luxusná detoxikačná ílová maska s obsahom vulkanickej hliny pomáha odstraňovať nečistoty, zmäkčovať kožu a prinavráti jej mladistvý vzhľad. Pokožku zahalí do bohatej arómy talanskej mandarínky a zároveň ju hydratuje, zbavuje toxínov a obnovuje vďaka zloženiu obsahujúceho vulkanické íly bohaté na minerály. Nohy budú oddýchnuté, jemné a dokonale vyživené. Intenzívna hydratácia a regenerácia terapeutickým krémom je obohatená o bambucké maslo a výťažky z aloe vera pre extra ochranu, hydratáciu a uvoľnenie nôh. Pokožke nôh prináša úľavu v podobe intenzívnej vlhkosti a elasticity. Nohy budú dokonale hydratované a regenerované.
 
Pedikúra Exclusive Medical (ORLY) 44,00 €
Pedikúra medicinálna prístrojová + Pedikúra Exclusive  
Pedikúra Sport & Relax (GEHWOL) 30,00 €
(dezinfekcia; odlakovanie nechtov; bylinkový čistiaci kúpeľ nôh v luxusnej pedikérskej vaničke s bublinkovou masážou a svetelnou terapiou (SPA - wellness vanička poskytuje nielen pedikérsky kúpeľ, ale aj masáž vďaka zabudovaným tryskám), kúpeľová soľ obsahuje osvedčenú kombináciu esenciálnych olejov z horskej borovice, rozmarínu a levandule, pomáha pri rôznych problémoch nôh; zmäkčenie a ostránenie zatvrdnutej kože; peeling s bambusovým granulátom, voskom z jojoby a kryštáľmi cukru; masáž chodidla s krémom, balzamom, hydratačným mliekom alebo lotion, podľa potreby chodidla a výberu zákazníka) **

** Produkty obsahujú prírodné účinné látky, vďaka ktorým budete mať hebké, krásne, hydratované a zdravé chodidlá (produkty obsahujú: avokádový olej, jojobový olej, lanolín, olej z rakytníka rešetliakového, olej z pšeničných klíčkov, shea maslo, olej z horskej borovice, levandulový olej, eukalyptový olej, citronelový olej, mentolový olej, rozmarínový olej, tymianový olej, aloe vera, allantion (výťažok z červeného gaštanu), ceramidy, extrakt z morských rias, extrakt z papriky, farnesol, účinné látky z kamiliek, olej z manuky, mentol, perleťový prášok, pantenol, urea, výťažok
z ovsa, výťažok z vilínu virgínskeho, výťažok zo zázvoru, výťažok z medu, Zinkoxid, Vitamín E - Acetat, Vitamín E - Nicotinat a iné.
 
Pedikúra Sport & Relax Medical (GEHWOL) 41,00 €
Pedikúra medicinálna prístrojová + Pedikúra Exclusive  
   
ORTHONYXIA - Ošetrenie zarasteného nechtu  
Tamponáda (drenáž)
3,00 €
(ak sa aplikuje v rámci pedikúry, neúčtuje sa)  
Ošetrenie zarasteného nechtu
9,00 €
(dezinfekcia chodidiel; skrátenie, úprava, ošetrenie nechtu; čistenie nechtového valu; aplikácia liečivého gelu a tamponády alebo Sulci Protektoru; záverečná dezinfekcia)  
Aplikácia nechtových vyrovnávacích aparátov - špôn  
(dezinfekcia chodidiel, úprava nechtu a aplikácia špony; záverečná dezinfekcia; potrebná výmena špony po 4 týždňoch, trvalejší výsledný jav nastane, po 9 až 18 mesiacoch). U každého klienta so zarasteným nechtom je povinne založená Diagnosticko-analytická karta klienta a počas liečby robená fotodokumentácia. Tak, ako sú rôzne defekty nechtov, ktoré si vyžadujú individuálny prístup, tak aj ja mám ku každému klientovi individuálny prístup a typ špony aplikujem podľa miery poškodenia nechtu, podľa jeho typu a forme zarastenia.  
IMKOR
15,00 €
(spôsob aplikácie: lepenie; materiál: umelá hmota s pamäťou)  
B/S spange
15,00 €
(spôsob aplikácie: lepenie; materiál: špeciálny presný sklolaminátový plast 0,26 mm; B/S špona získala status - zdravotnícka pomôcka a je určená k práci aj s diabetikmi, nedochádza k žiadnym možným komplikáciám)  
Podofix
18,00 €
(spôsob aplikácie: lepenie + upevnenie strunou; materiál: aktívna nalepovacia špona v kombinácií s elastickým a tvarovateľným plastom so zabudovateľným šponovacím drôtom, ktorý aktivuje ťah)  
COMBIped
18,00 €
(spôsob aplikácie: lepenie a hákovanie, materiál: drôt + špeciálny plast)  
Kontrola špony
5,00 €
Aplikácia nechtového aparátu metódou Ross Fraser  
(spôsob aplikácie: mechanické uchytenie; materiál: chirurgická pružná oceľ; Nechtová špona Ross Fraser sa vyrába individuálne z dentálneho drôtu 0,4 mm alebo 0,5 mm. Jedna špona je cca na 4 posuny, keďže každým posunom a úpravou stráca pružnosť a pevnosť. Pri 5. posune sa vyrába nová špona za upravenú cenu. Posun špony sa vykonáva cca 1 x do mesiaca podľa rastu a poškodenia nechtu.)

Pre odborné ošetrenie zarastajúceho nechtu metódou Ross Fraser je potrebné vyhotoviť odtlačok nechtu a jeho sádrový odliatok. Následne počas ďalšieho termínu sa aplikuje nechtový vyrovnávací aparát, ktorý sa vyrobí priamo na mieru Vášho nechtu - podľa sádrového odliatku)
 
Výroba odtlačku nechtu + sádrového odliatku nechtu
15,00 €
Ross Fraser 25,00 €
Čistenie zarasteného nechtu bez posunu špony
5,00 €
Posun špony Ross Fraser a čistenie
9,00 €
Špona II. Ross Fraser
15,00 €
(výmena pri opotrebovaní)  
MEDI PEDI + aplikácia špony
22,00 €
(Len pre klientov, ktorí potrebujú pravidelné zdravotné ošetrenie chodidla s aplikáciou špôn. V tomto prípade nie sú špony účtované samostatne a cena ošetrenia je priateľne upravená. Podmienkou je pravideľná návšteva v intervale
4 - 5 týždňov.)
 
   
NECHTOVÁ PROTETIKA  
(Použitý materiál: UNGUISAN - najprirodzenejší materiál na náhradu nechtovej platničky.)  
Výroba náhradnej nechtovej platničky
15,00 €
Doplnenie nechtovej platničky
7,00 €
Spevnenie nechtovej platničky
5,00 €
Kontrola náhradnej nechtovej platničky
5,00 €
   
LAKOVANIE NECHTOV (laky ORLY)  
(Uvedené ceny sú v prípade lakovania v rámci niektorého druhu pedikúry. Ak máte záujem “IBA” o lakovanie (mimo kompletného ošetrenia chodidla), bude Vám k nižšie uvedeným cenám pripočítaná položka “Ošetrenie/skrátenie nechtov” v hodnote 8 €).  
Lakovanie priesvitným výživným lakom
1,00 €
Lakovanie farebné 4,00 €
Zdobenie (1 necht) 0,80 €
Odlakovanie 1,00 €
Lakovanie gél lakom
15,00 €
Odstránenie gél laku
8,00 €
   
INÉ  
Darčeková poukážka Pedikúra kombinovaná
20,00 €
Darčeková poukážka Pedikúra medicinálna prístrojová
19,00 €
Darčeková poukážka Pedikúra Exclusive
33,00 €
Darčeková poukážka Pedikúra Exclusive Medical
44,00 €
Darčeková poukážka Pedikúra Sport & Relax 30,00 €
Darčeková poukážka Pedikúra Sport & Relax Medical
41,00 €
 
 
 CENNÍK JE PLATNÝ OD 1. JÚLA 2017
 
   

 

 

© 2016 Medical & Wellness Pedicure, created by tristanpress & binary.sk