Stummerova 1845/66 / +421 902 103 642
Medi-pedi na facebook

 

 
 
     
Názov poskytovanej služby Približný čas trvania procedúry Cena
v EUR
PEDIKÚRA    
Pedikúra prístrojová (tzv. medicinálna) 45 - 75 min.  25,00 €
(dezinfekcia a základná diagnostika chodidiel; v príprade potreby krátky kúpeľ nôh; skrátenie, úprava, ošetrenie nechtov, čistenie nechtových valov a ošetrenie chodidiel vysokoootáčkovým prístrojom na pedikúru Podolog Nova 3 a vysterilizovanými diamantovými tvrdokovovými frézami značky Brush; záverečná dezinfekcia; poradenstvo  o domácom ošetrovaní nôh; aplikácia výživného oleja na nechty a vhodného krému alebo iného prípravku na chodidlá)    
Náročná pedikúra  45 - 75 min. 30,00 €
(zhrubnuté nechty, hlboké ragády, extrémna hyperkeratóza)     
Peeling  5 - 10 min.  5,00 €
Malá pedikérska masáž chodidiel   15 min.  10,00 €
Je vhodná po pedikérskom/podologickom ošetrení. Má relaxačný účinok. Pri nej sa masírujú: svaly chodidiel z oboch strán (plantárna aj dorzálna strana chodidiel) a prstov, členkov. (Indikácie a kontraindikácie sú uvedené na dverách prevádzky a sú k dispozícii aj vo vnútri prevádzky s popisom služby a cenníkom)    
Veľká pedikérska masáž chodidiel 20 min.  18,00 €
Je vhodná po pedikérskom/podologickom ošetrení. Má relaxačný účinok. Pri nej sa masírujú: svaly chodidiel z oboch strán (plantárna aj dorzálna strana chodidiel) a prstov, členkov.)
(Indikácie a kontraindikácie sú uvedené na dverách prevádzky a sú k dispozícii aj vo vnútri prevádzky s popisom služby a cenníkom) 
     
Manuálna reflexná masáž chodidiel  25 min.  20€
Je založená na predstave rozdelenia chodidiel na jednotlivé vertikálne a horizontálne zóny a zrkadlení sa obrazu orgánov tela na chodidlách. Pri nej sa masírujú chodidlá z oboch strán (plantárna aj dorzálna strana chodidiel).
(Indikácie a kontraindikácie sú uvedené na dverách prevádzky a sú k dispozícii aj vo vnútri prevádzky s popisom služby a cenníkom)
   
Thajská masáž chodidiel paličkami  30 min. 22,00 €
Je založená na skúsenostiach Thajskej tradičnej masáže a Indickej masáže nôh Pada Abhjanga z Ajurvédy. Po nej majú chodidlá pocit ľahkosti, sviežosti. Pri nej sa masírujú paličkou i bez paličky: svaly chodidiel z oboch strán (plantárna aj dorzálna strana chodidiel), prstov, kolená, lýtkové svaly a holenný sval.
(Indikácie a kontraindikácie sú uvedené na dverách prevádzky a sú k dispozícii aj vo vnútri prevádzky s popisom služby a cenníkom)
   
Ošetrenie nechtov  15 - 30 min. 20,00 €
(pedikúra bez ošetrenia chodidiel)    
Ošetrenie plosky chodidiel 15 - 30 min.  18,00 €
(pedikúra bez ošetrenia nechtov)    
LAKOVANIE NECHTOV (ORLY)    
(Uvedené ceny sú v prípade lakovania v rámci niektorého druhu pedikúry. Ak máte záujem “IBA” o lakovanie (mimo kompletného ošetrenia chodidla), bude Vám k nižšie uvedeným cenám pripočítaná položka “Ošetrenie nechtov” v hodnote 20 €).    
Lakovanie priesvitným výživným lakom 
  2,00 €
Odlakovanie   2,00 €
     
INÉ    
Darčeková poukážka Pedikúra prístrojová (tzv. medicinálna)
  25,00 €
Darčeková poukážka Malá pedikérska masáž chodidiel
  10,00 €
Darčeková poukážka Veľká pedikérska masáž chodidiel
  18,00 €
Darčeková poukážka Manuálna reflexná masáž chodidiel   20,00 €
Darčeková poukážka Thajská masáž chodidiel paličkami   22,00 €
Dezinfekcia obuvi a iných predmetov (napr. ponožky) v prístroji KLENZ 8 min. 1,00 €
Účinne a efektívne dezinfikuje, zbavuje zápachu a zabíja až 99,7% baktérií, plesní a to všetko procesom, ktorý trvá len 8 minút. Prúdením kombinácie radikálov striebra a ozónu (zabudovaná ventilácia) v priestore zintenzívňuje proces dezinfekcie. Proces prebiehajúci v zariadení je tzv. "suchý" proces. To znamená, že vaše veci nepodliehajú opotrebovaniu vplyvom agresívnych dezinfekčných prostriedkov, t.j. chráni Vašu obuv, predĺži sa jej životnosť a urobíte aj niečo pre životné prostredie.    
Meranie chodidla 5 min.  1,00 €
Meranie obuvi 5 min.  1,00 €
Administratívny poplatok za preregistráciu nevyčerpaného objednaného termínu    20,00 €
(Poplatok, ktorý platí klient v prípade, ak sa nedostaví na svoj termín s odvolaním sa aspoň 24 hodín vopred)    
 
 
 CENNÍK JE PLATNÝ OD 2.12.2019

Mgr. Marek Tobolka, PhD., Sídlo: Za Humnami 734/59, 949 01  Nitra,
Prevádzka: Pribinova 4727, 955 01 Topoľčany,
IČO: 52 759 750, DIČ: 1076906644


Kedy je vhodná masáž nôh
(Indikácie masáží)

1. Pre zbavenie sa únavy a relaxáciu nôh, ktoré sú bez kontraindikácií chodidiel, lýtkových svalov
a holenného svalu.
2. Pre športovcov, fyzicky pracujúcich v rámci regenerácie nôh a pohybového aparátu dolných končatín.
3. Pre tých, ktorí majú ťažké dolné končatiny a sú zároveň bez kontraindikácií masáže nôh a dolných končatín: chodidiel, lýtkových svalov a holenného svalu.
4. Pre relaxáciu plochej klenby nôh.
5. Po doporučení lekára: pre rekonvalescentov po operácií nôh a odobratí sadrového obväzu v období rehabilitácie zoperovanej dolnej končatiny.
6. Po doporučení lekára:  u kompenzovaných - preliečených pacientov s hypertenziou  a v stabilizovanom stave je vhodná vzostupná masáž dolných končatín.
7. Po doporučení lekára:  pri svalových atrofiách (zmenšovaní sa a ubúdaní svalového aparátu dolných končatín); myalgiách (pri bolestiach svalového aparátu dolných končatín); ochoreniach šliach a fascií (spojivového tkaniva dolných končatín); pri artróze (degeneratívne ochorenie kĺbov) ale len do II. stupňa, pri osteoporóze (rednutí kostí) ale len do II. stupňa; pri cukrovke (Diabetes mellitus) pri skleróze multiplex.)

Kedy nie je vhodná masáž nôh
(Kontraindikácie masáží)

1. Pri horúčkach a infekčných ochoreniach, kašli, nádche a nachladnutí.
2.  Pri akútnych zápalových ochoreniach a pri zlyhávaní životných funkcií.
3.  Pri infekciách kože, plesňových ochoreniach (mykóza a ďalšie), pri vírusových ochoreniach, pri bradaviciach, pri potivých nohách, pri Bürgerovom ochorení, pri hnisavých dolných končatinách.
4.  Pri zápale žíl (trombóze) a kŕčových žilách (varixoch) dolných končatín.
5.  Po doporučení lekára: pre rekonvalescentov po operácií nôh a odobratí sadrového obväzu v období rehabilitácie zoperovanej dolnej končatiny.
6.  Po doporučení lekára:  u kompenzovaných - preliečených pacientov s hypertenziou  a v stabilizovanom stave je vhodná vzostupná masáž dolných končatín.
7.  Po doporučení lekára:  pri svalových atrofiách (zmenšovaní sa a ubúdaní svalového aparátu dolných končatín); myalgiách (pri bolestiach svalového aparátu dolných končatín); ochoreniach šliach a fascií (spojivového tkaniva dolných končatín); pri artróze (degeneratívne ochorenie kĺbov) ale len do II. stupňa, pri osteoporóze (rednutí kostí) ale len do II. stupňa; pri cukrovke (Diabetes mellitus) pri skleróze multiplex.)

 

Prehľad a charakteristika ponúkaných masáží nôh,
čas a cena práce.

1. Malá pedikérska masáž chodidiel
Je vhodná po pedikérskom/podologickom ošetrení. Má relaxačný účinok Pri nej  sa masírujú: svaly chodidiel z oboch strán (plantárna aj dorzálna strana chodidiel) a prstov, členkov.

Čas: 10 minút
Cena v EUR: 10,00 

2.  Veľká pedikérska masáž chodidiel
Je vhodná po pedikérskom//podologickom ošetrení. Má relaxačný účinok Pri nej  sa masírujú: svaly chodidiel z oboch strán (plantárna aj dorzálna strana chodidiel) a prstov, kolená, lýtkové svaly a holenný sval.

Čas: 20 minút
Cena v EUR: 18,00 

3.  Manuálna reflexná masáž chodidiel
Je založená na predstave rozdelenia chodidiel na jednotlivé vertikálne a horizontálne zóny a zrkadlení sa obrazu orgánov tela na chodidlách. Pri nej sa masírujú chodidlá z oboch strán (plantárna aj dorzálna strana chodidiel).

Čas: 25 minút
Cena v EUR: 20,00 

4.  Thajská masáž chodidiel paličkami
Je založená na  skúsenostiach Thajskej tradičnej masáže a Indickej masáže nôh Pada Abhjanga z Ajurvédy. Po nej majú chodidlá pocit ľahkosti, sviežosti. Pri nej sa masírujú paličkou i bez paličky: svaly chodidiel z oboch strán (plantárna aj dorzálna strana chodidiel), prstov, kolená, lýtkové svaly a holenný sval.

Čas: 30 minút
Cena v EUR: 22,00 

 
   

 

 

© 2016 Medical & Wellness Pedicure, Ochrana osobných údajov, created by tristanpress & binary.sk